TCSD-20-D-11.80-01-N
- Manufacturer Part Number:
- TCSD-20-D-11.80-01-N
- Part of Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Length :
- 0.983' (299.72mm, 11.80")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)