TCSD-08-S-11.00-01
- Manufacturer Part Number:
- TCSD-08-S-11.00-01
- Part of Description:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)