GJM0225C1C5R4WB01L
- Manufacturer Part Number:
- GJM0225C1C5R4WB01L
- Manufacturer/Brand:
- Murata Electronics
- Part of Description:
- CAP CER 5.4PF 16V C0G 01005
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.