7V-12.288MAHJ-T
- Manufacturer Part Number:
- 7V-12.288MAHJ-T
- Manufacturer/Brand:
- TXC Corporation
- Part of Description:
- CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- TXC Corporation
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 12.288 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)