VXB1-1KE-18-25M0000000
Manufacturer Part Number:
VXB1-1KE-18-25M0000000
Manufacturer/Brand:
Microchip Technology
Part of Description:
OSCILLATOR CMOS SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Microchip Technology
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
25 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.126" (3.20mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
HC-49/US
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.449" L x 0.191" W (11.40mm x 4.85mm)