7X-30.000MBA-T
- Manufacturer Part Number:
- 7X-30.000MBA-T
- Manufacturer/Brand:
- TXC Corporation
- Part of Description:
- XTAL OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- TXC Corporation
- Product Category :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 20mA
- Frequency :
- 30 MHz
- Frequency Stability :
- ±25ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3.3V