R21-2-10.0A-B102IV-V
Manufacturer Part Number:
R21-2-10.0A-B102IV-V
Manufacturer/Brand:
Sensata Technologies – Airpax
Part of Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 10A ROCKER
Stock Condition:
11
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Sensata Technologies – Airpax
Product Category :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Rocker
Approval Agency :
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
10A
Illumination :
Green
Illumination Voltage (Nominal) :
250V