PE3C8747/BK-300
Manufacturer Part Number:
PE3C8747/BK-300
Manufacturer/Brand:
Pasternack
Part of Description:
CBL HDBNC(M)-HDBNC(M)4694RBK300"
Stock Condition:
1
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Pasternack
Product Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
HD-BNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
HD-BNC Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
75 Ohms
Cable Type :
Belden 4855R
Color :
Black
Connector Impedance :
75 Ohms
Features :
Frequency - Max :
12 GHz
Ingress Protection :
Length :
300.0" (7.6m) 25.0'
Operating Temperature :
-30°C ~ 75°C
Overall Impedance :
75 Ohms
Product Status :
Active
Style :
HD-BNC to HD-BNC
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"