GT17V-10DP-DS-SB(70)
Manufacturer Part Number:
GT17V-10DP-DS-SB(70)
Manufacturer/Brand:
Hirose
Part of Description:
CONN AUTO LAN PLUG 10POS SLD R/A
Stock Condition:
77
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Hirose
Product Category :
Pluggable Connector Assemblies
Connector Style :
Plug
Connector Type :
Automotive LAN Connector
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Shielded
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Number of Positions :
10
Product Status :
Obsolete
Termination :
Solder
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Molex
    CONN SAS RCPT 29POS SLD SMD
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN XFP CAGE PRESS-FIT R/A
    QSFP-DD 1X1, STANDARD, W/ EXTRUD
    CONN QSFP+ CAGE W/HSINK SLD R/A
    CONN MINI SAS RCPT 36POS SLD SMD