XG-2102CA 312.5000M-LGRN
- Manufacturer Part Number:
- XG-2102CA 312.5000M-LGRN
- Manufacturer/Brand:
- Epson
- Part of Description:
- XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVDS SMD
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Epson
- Product Category :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 30mA
- Frequency :
- 312.5 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.055" (1.40mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -5°C ~ 85°C
- Output :
- LVDS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- SO (SAW)
- Voltage - Supply :
- 3.3V