DNF18-205FIB-M
Manufacturer Part Number:
DNF18-205FIB-M
Part of Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Color :
Red
Features :
Serrated Termination
Length - Overall :
0.780" (19.81mm)
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)