VXM9-9011-51M8400000TR
Manufacturer Part Number:
VXM9-9011-51M8400000TR
Manufacturer/Brand:
Microchip Technology
Part of Description:
CRYSTAL
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Microchip Technology
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
51.84 MHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Load Capacitance :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)