NX3225SA-16.000MHZ-EXS00A-03311
Manufacturer Part Number:
Manufacturer/Brand:
NDK
Part of Description:
CRYSTAL 16.0000MHZ 7.2PF SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
NDK
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Frequency :
16 MHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
Load Capacitance :
7.2pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C