3QHM53C0.25-143.000
- Manufacturer Part Number:
- 3QHM53C0.25-143.000
- Manufacturer/Brand:
- Mercury United Electronics
- Part of Description:
- XTAL OSC SSXO 143.0000MHZ CMOS
- Stock Condition:
- 500
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Mercury United Electronics
- Product Category :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- Frequency :
- 143 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS (Low EMI)
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- ±0.25%, Center Spread
- Type :
- SSXO
- Voltage - Supply :
- 3.3V