QVMQF326D25-2.0A-10.00014
- Manufacturer Part Number:
- QVMQF326D25-2.0A-10.00014
- Manufacturer/Brand:
- Mercury United Electronics
- Part of Description:
- XTAL OSC VCTCXO 10.00014MHZ LVDS
- Stock Condition:
- 500
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Mercury United Electronics
- Product Category :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- ±8ppm
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 19mA (Typ)
- Frequency :
- 10.00014 MHz
- Frequency Stability :
- ±2ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.067" (1.70mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- LVDS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- VCTCXO
- Voltage - Supply :
- 2.5V
Hot News
Latest News
- Streamlining Electronic Component Procurement: The ICChipMall Advantage
- The Rise of eMCP Chips: ICChipMall's Role in Supporting Next-Gen Devices
- Navigating Semiconductor Shortages: How ICChipMall Ensures Supply Chain Resilience
- Navigating the Challenges of Semiconductor Shortages: Solutions and Strategies
- The Rise of E-Mobility: How Semiconductors Power the Electric Vehicle Revolution
- How to Select Reliable Electronic Components for Your Projects: A Guide for Engineers and Buyers
- The Future of Semiconductor Technology: Emerging Trends and Innovations
- How to Streamline Semiconductor Procurement and Enhance Supply Chain Efficiency
- The Future of eMMC Storage: Why It's Still Relevant in 2025
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| QVMQF326D25-2.0A-10.000 | Mercury United Electronics | 500 | XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ LVDS |