MM-222-021-213-4100
- Manufacturer Part Number:
- MM-222-021-213-4100
- Manufacturer/Brand:
- AirBorn
- Part of Description:
- D-SUB, RCPTL, .050", 2ROW, 21POS
- Stock Condition:
- 2
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- AirBorn
- Product Category :
- D-Sub Connector Assemblies
- Backset Spacing :
- Connector Style :
- D-Type, Micro-D
- Connector Type :
- Receptacle, Female Sockets
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 50.0µin (1.27µm)
- Contact Type :
- Signal
- Current Rating (Amps) :
- 3A