LPR5-1250-1500D-O170
Manufacturer Part Number:
LPR5-1250-1500D-O170
Manufacturer/Brand:
Bivar, Inc.
Part of Description:
ORANGE/590NM
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Bivar, Inc.
Product Category :
Light Pipes
Color :
Orange
Configuration :
Single
Lens Size :
4.90mm
Lens Style :
Round with Domed Top
Mounting Type :
Board Mount, Press Fit, Right Angle
Product Status :
Active
Type :
Rigid
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    PCB CARD RETAIN/EJECT CONN TERM
    CAP PERM-O-PADS 6.9MM X 1.9MM
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" BLK
    CARD EJECTOR PCB 0.98" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.25" .063" WHT