VT50-01000NNMNNM-N
- Manufacturer Part Number:
- VT50-01000NNMNNM-N
- Manufacturer/Brand:
- Verotronic Technologies
- Part of Description:
- VEROTEST, VT50, N-Male to N-Male
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Verotronic Technologies
- Product Category :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- N-Type Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- N-Type Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 3.60mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Blue
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 50 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 39.4" (1.0m) 3.3'
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- 50 Ohms