14STRGRASXL500
- Manufacturer Part Number:
- 14STRGRASXL500
- Part of Description:
- HOOK-UP STRND 14AWG GRAY 500'
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.141" (3.58mm)
- Jacket Color :
- Gray
- Operating Temperature :
- 125°C
- Voltage :
- 60V
- Wire Gauge :
- 14 AWG