22PTFESTRRED500
- Manufacturer Part Number:
- 22PTFESTRRED500
- Part of Description:
- HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
- Stock Condition:
- 43
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.051" (1.30mm)
- Jacket Color :
- Red
- Operating Temperature :
- 200°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 22 AWG