LS-2009-10"X10"-5PK
Manufacturer Part Number:
LS-2009-10"X10"-5PK
Manufacturer/Brand:
Aearo Technologies, a 3M company
Part of Description:
FOAM 54.02X2700" PLYURETHANE 5PK
Stock Condition:
9
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Product Category :
Foam
Color :
Black
Density :
320 kg/m³
Material :
Polyurethane
Material Flammability Rating :
UL94 HBF
Product Status :
Active
Size / Dimension :
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness :
0.090" (2.29mm)