6336.4-ST-25-M5-30
- Manufacturer Part Number:
- 6336.4-ST-25-M5-30
- Manufacturer/Brand:
- J.W. Winco
- Part of Description:
- PLASTIC STAR KNOB, STEEL STUD
- Stock Condition:
- 159
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- J.W. Winco
- Product Category :
- Knobs
- Color :
- Black
- Diameter :
- 0.984" (25.00mm)
- Features :
- Height :
- Indicator :
- No Indicator
- Material :
- Metal
- Product Status :
- Active
- Shaft Size :
- M5
- Style :
- Clamping
- Type :
- Fluted
Hot News
Latest News
- Streamlining Electronic Component Procurement: The ICChipMall Advantage
- The Rise of eMCP Chips: ICChipMall's Role in Supporting Next-Gen Devices
- Navigating Semiconductor Shortages: How ICChipMall Ensures Supply Chain Resilience
- Navigating the Challenges of Semiconductor Shortages: Solutions and Strategies
- The Rise of E-Mobility: How Semiconductors Power the Electric Vehicle Revolution
- How to Select Reliable Electronic Components for Your Projects: A Guide for Engineers and Buyers
- The Future of Semiconductor Technology: Emerging Trends and Innovations
- How to Streamline Semiconductor Procurement and Enhance Supply Chain Efficiency
- The Future of eMMC Storage: Why It's Still Relevant in 2025
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 6336 | Elesa USA Corporation | 100 | BT-FP, FLUTED KNOBS, BRASS BOSS, |
| 6336 BATTERY | Interlight | 7,998 | Replacement for R&d Batteries 63 |
| 6336 SL001 | Alpha Wire | 9,769 | CABLE 25COND 24AWG SHLD 1000' |
| 6336 SL002 | Alpha Wire | 2 | CABLE 25COND 24AWG SHLD 500' |
| 6336 SL005 | Alpha Wire | 2 | CABLE 25COND 24AWG SHLD 100' |
| 6336-96 | Pomona Electronics | 7,410 | TEST LEAD GATOR TO 66 BLOCK 96" |