MP2152GTF-33-P
Manufacturer Part Number:
MP2152GTF-33-P
Part of Description:
2A,2.5-5.5V,3.3V VOUT,1.1MHZ,SYN
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Current - Output :
2A
Frequency - Switching :
1.1MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
SOT-563, SOT-666
Supplier Device Package :
SOT-563
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Input (Min) :
2.5V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
3.3V