RKWDM-32-15-BK
- Manufacturer Part Number:
- RKWDM-32-15-BK
- Manufacturer/Brand:
- Essentra Components
- Part of Description:
- HOOK&LOOP TIE BLACK 1.25'
- Stock Condition:
- 150
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Essentra Components
- Product Category :
- Reclosable Fasteners
- Color :
- Black
- Diameter :
- Features :
- Metal Buckle
- Length :
- 15.000" (381.00mm)
- Material :
- Polyamide (PA), Nylon
- Mounting Type :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Type :
- Hook and Loop - Tie
- Width :
- 2.000" (50.80mm)