50M080125J070
- Manufacturer Part Number:
- 50M080125J070
- Manufacturer/Brand:
- Essentra Components
- Part of Description:
- HEX UNSLOTTED BOLT, M8 X 1.25 TH
- Stock Condition:
- 903
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Essentra Components
- Product Category :
- Screws, Bolts
- Drive Type :
- Hex Socket
- Features :
- Head Diameter :
- 0.512" (13.00mm)
- Head Height :
- Length - Below Head :
- 2.756" (70.00mm)
- Length - Overall :
- 2.992" (76.00mm)