S-1313D31-A4T1U3
Manufacturer Part Number:
S-1313D31-A4T1U3
Part of Description:
IC REG LINEAR 3.1V 200MA HSNT4-A
Stock Condition:
100
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Current - Output :
200mA
Current - Quiescent (Iq) :
1.35 µA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Supplier Device Package :
HSNT-4-A
Voltage - Input (Max) :
5.5V
Voltage - Output (Max) :
Voltage - Output (Min/Fixed) :
3.1V
Voltage Dropout (Max) :
0.32V @ 100mA