LVO-MSP-12-F
- Manufacturer Part Number:
- LVO-MSP-12-F
- Manufacturer/Brand:
- Ruland Manufacturing
- Part of Description:
- 12 MM STEEL COLLAR & LEVER
- Stock Condition:
- 99
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Ruland Manufacturing
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 1.102" (28.00mm) Outer Diameter