RLC10-6MM-3/16"-A
- Manufacturer Part Number:
- RLC10-6MM-3/16"-A
- Manufacturer/Brand:
- Reliance Precision Limited
- Part of Description:
- 6 MMX3/16" SLIT COUPLING
- Stock Condition:
- 5
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Reliance Precision Limited
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 0.930" (23.62mm) Length