MB2198-100-E
Manufacturer Part Number:
MB2198-100-E
Manufacturer/Brand:
Infineon Technologies
Part of Description:
TOOL KIT
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Infineon Technologies
Product Category :
Evaluation and Demonstration Boards and Kits
Embedded :
Function :
Primary Attributes :
Product Status :
Obsolete
Supplied Contents :
Board(s)
Type :
Utilized IC / Part :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
MB210-AU_R1_000A1 PANJIT 30 DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB