MB2198-101-E
Manufacturer Part Number:
MB2198-101-E
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Part Manufacturer Stock Description
MB210-AU_R1_000A1 PANJIT 30 DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB