CSBX1809-220M
- Manufacturer Part Number:
- CSBX1809-220M
- Stock Condition:
- 143
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Current - Saturation (Isat) :
- 17.5A
- Current Rating (Amps) :
- 11 A
- DC Resistance (DCR) :
- 14.1mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.362" (9.20mm)
- Inductance :
- 22 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.760" L x 0.717" W (19.30mm x 18.20mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%