VSEB0430H-2R2MC
- Manufacturer Part Number:
- VSEB0430H-2R2MC
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Current - Saturation (Isat) :
- 6.8A
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 20.5mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Size / Dimension :
- 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%