M21-500-595-RD
- Manufacturer Part Number:
- M21-500-595-RD
- Part of Description:
- LABEL 0.5" W X 21' L RED
- Stock Condition:
- 5
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Color - Background :
- Red
- Width :
- 0.500" (12.70mm)