M21-500-595-OR
- Manufacturer Part Number:
- M21-500-595-OR
- Part of Description:
- LABEL 0.5" W X 21' L ORANGE
- Stock Condition:
- 1
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Color - Background :
- Orange
- Width :
- 0.500" (12.70mm)