M21-500-430
- Manufacturer Part Number:
- M21-500-430
- Manufacturer/Brand:
- Brady Corporation
- Part of Description:
- LABEL 0.5" W X 21' L CLEAR
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Brady Corporation
- Product Category :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- General
- Color - Background :
- Clear
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 21' (6.4m)
- Location :
- Material :
- Material - Body :
- Polyester (PET)
- Printer Name :
- BMP®21 PLUS Label Printer, IDPAL™, LABPAL™ Handheld Label Makers
- Product Status :
- Active
- Width :
- 0.500" (12.70mm)