MC-750-595-YL-BK
- Manufacturer Part Number:
- MC-750-595-YL-BK
- Part of Description:
- LABEL 0.75" W X 25' L YELLOW
- Stock Condition:
- 1
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Color - Background :
- Yellow
- Length :
- 25' (7.6m)
- Width :
- 0.750" (19.05mm)
|---|---|---|---|
| MC-7 | Curtis Industries | 6,318 | CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.5" |