C100X025YJT
- Manufacturer Part Number:
- C100X025YJT
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corporation
- Part of Description:
- LABEL COMPONENT ADH
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Panduit Corporation
- Product Category :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- Component
- Color - Background :
- White
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 1.000" (25.40mm)
- Location :
- Material :
- Material - Body :
- Polyester (PET)
- Printer Name :
- Product Status :
- Active
- Width :
- 0.250" (6.35mm)