M21-500-7425
- Manufacturer Part Number:
- M21-500-7425
- Part of Description:
- LABEL 0.5" W X 21' L WHITE
- Stock Condition:
- 4
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Applications :
- General
- Color - Background :
- White
- Material - Body :
- Polyester (PET)
- Printer Name :
- BMP®21 PLUS Portable Label Printer
- Width :
- 0.500" (12.70mm)