M21-750-595-PL
- Manufacturer Part Number:
- M21-750-595-PL
- Part of Description:
- LABEL 0.75" W X 21' L PURPLE
- Stock Condition:
- 1
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Applications :
- Industrial Applications
- Color - Background :
- Purple
- Location :
- Outdoor
- Material :
- Material - Body :
- Vinyl
- Printer Name :
- BMP®21 PLUS Label Printer, IDPAL™, LABPAL™ Handheld Label Makers
- Width :
- 0.750" (19.05mm)