TG-A3500-100-100-2.5
- Manufacturer Part Number:
- TG-A3500-100-100-2.5
- Manufacturer/Brand:
- T-Global Technology
- Part of Description:
- THERM PAD 100MMX100MM YLW
- Stock Condition:
- 54
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- T-Global Technology
- Product Category :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Yellow
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 100.00mm x 100.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 3.5W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0984" (2.500mm)