TG-A486C-320-320-0.3-0
- Manufacturer Part Number:
- TG-A486C-320-320-0.3-0
- Part of Description:
- THERM PAD 320X320MM GRAY
- Stock Condition:
- 40
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 320.00mm x 320.00mm
- Product Status :
- Obsolete
- Thermal Conductivity :
- 3.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0120" (0.305mm)