TG-A6200-15-15-2.0
- Manufacturer Part Number:
- TG-A6200-15-15-2.0
- Part of Description:
- THERM PAD 15MMX15MM BLUE
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Outline :
- 15.00mm x 15.00mm
- Thermal Conductivity :
- 6.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0790" (2.000mm)