TG-A1450-40-40-2.0
Manufacturer Part Number:
TG-A1450-40-40-2.0
Part of Description:
THERM PAD 40X40MM RED
Stock Condition:
15
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Color :
Red
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
14.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)