TG-A1450-25-25-2.0
Manufacturer Part Number:
TG-A1450-25-25-2.0
Manufacturer/Brand:
T-Global Technology
Part of Description:
THERM PAD 25MMX25MM RED
Stock Condition:
46
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Red
Material :
Silicone
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
14.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)