DTT65-320-320-1.5
- Manufacturer Part Number:
- DTT65-320-320-1.5
- Manufacturer/Brand:
- Shiu Li Technology
- Part of Description:
- THERM PAD 320X320MM RED
- Stock Condition:
- 6
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Shiu Li Technology
- Product Category :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Red
- Material :
- Outline :
- 320.00mm x 320.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 5.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0591" (1.500mm)