TG-A486A-320-320-5.0-0
Manufacturer Part Number:
TG-A486A-320-320-5.0-0
Part of Description:
THERM PAD 320X320MM HENNA
Stock Condition:
8
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Color :
Henna
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
4.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)