N800A-160-160-5.0
- Manufacturer Part Number:
- N800A-160-160-5.0
- Manufacturer/Brand:
- Shiu Li Technology
- Part of Description:
- THERM PAD 160MMX160MM PINK
- Stock Condition:
- 4
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Shiu Li Technology
- Product Category :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Pink
- Material :
- Non-Silicone
- Outline :
- 160.00mm x 160.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 9.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.197" (5.00mm)