PM50B5L1C060
Manufacturer Part Number:
PM50B5L1C060
Part of Description:
MOD IPM H-BRIDGE CHOPP 50A 600V
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Current :
50 A
Voltage :
600 V