PM75CL1B120
Manufacturer Part Number:
PM75CL1B120
Part of Description:
MOD IPM 6-PAC L1 75A 1200V
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Current :
75 A
Voltage :
1.2 kV