PM75RL1A060
Manufacturer Part Number:
PM75RL1A060
Part of Description:
MOD IPM 7-PAC L1 75A 600V
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Configuration :
3 Phase
Current :
75 A
Voltage :
600 V